Scroll Top

HAKKIMIZDA

HAKAN ELEKTRONİK

GÜVENLİK KAMERA ALARM SİSTEMLERİ

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Kamera ve merkezi uydu sistemleri

HGS OGS geçiş sistemleri

Görüntlü diafon sistemleri

Turnike ve bariyer geçiş sistemleri

VİZYONUMUZ

Yüksek deneyimli ekibimizin kapsamlı başarıları sayesinde, hızlı ve pratik çözümler için en iyi seçim olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin başarısını ilerletirken, çalışanlarımızın ve toplumlarımızın hayatlarında ve geleceğinde fark yaratmaya yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz güvenlik ve alarm sistemleri sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak bayilerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve bireysel müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı yaratıcı, dinamik

blank-profile-picture-973460_960_720
Serhat Fe
Google Yorumları

Güler yüzlü personeli ile güvenilir alışveriş yapamak isterseniz, burası size göre

blank-profile-picture-973460_960_720
Yılmaz Özden
Google Yorumları

Ankara’nın elektronik merkezi Konya Sokak’ın uzun yıllardır aynı mekanda hizmet veren iş yeri. Apartmanımıza Audio marka görüntülü diafon sistemi montajı yaptıklarında tanıştım. Yaptıkları işten memnun kaldım. Kendi işinde çalışan, işini bilen elemanlar. Şimdi kamera güvenlik sistemi ve uydu alıcısı sistemi yaptırmak için düşünüyorum. Tavsiye ederim.