Scroll Top

Hizmetlerimiz

PROFESYONEL HİZMET

KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Günümüzde artan ekonomik kriz ve insanların birbirlerine olan güvensizliklerinden dolayı; güvenlik sistemleri ciddi önem taşımaktadır. Evinizi, ofisinizi, fabrikalarınızı, çocuğunuzun bakıcısını, personellerinizi günümüz teknolojisi ile takip etmek mümkün olduğu gibi bu sistemler sayesinde çalışanlarımızın verimliliğin de de artış sağlandığı görülmektedir.

KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera güvenlik sistemine ihtiyacınız var ise, yada daha önceden kurulmuş olan sistemin elden geçirilmesi gerekiyor ise; firmamız konusunda uzmanlaşmış personeli keşif, projelendirme, iyileştirme gibi sorunlarınıza çözüm getirebilmek adına; her daim hizmetinizdedir.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

Villalarda, işyerlerinde bahçe kapılarında da kullanılan bu sistemin en yoğun kullanıldığı alanlar apartman ve sitelerdir. Daireler arası görüşmek, bina görevlileri ile görüşmek, sosyal tesisler ile görüşmek ve hatta site alanlarında site bahçe kapısının önünü görerek site güvenlikleri ile görüşmeye olanak tanıyan inşaat projelerinin vazgeçilmezi haline gelmiş elektronik güvenliğe destek olan sistemlerdir.

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ

Çatıya kurulan çanak anten 2 veya 3 tane olabilir. Çanak anten gelen kablo multiswitch dediğimiz santrale bağlanır. Daha sonra tüm daireye tek tek dağıtımını yaparız. Daire sayısına göre uydu dağıtımını çoğaltılabilir ve birden çok hat çekebiliriz her bir hatta tek uydu alıcısı bağlanabilir. Kaç tane kablo hattı çekilirse o sayıda televizyonda aynı anda izleyebilirsiniz.

HGS OGS GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Otopark kullanıcılarının yoğun olduğu noktalarda sürekli geçiş noktasındaki görevlilerin onayı doğrultusunda kullanıcıların geçiş yapmaları can sıkıcı bir durum olmaya başlayabilir. Bunun sonucunda geçiş noktalarında bulunan bariyer sistemlerinin otomatik olarak çalışma ihtiyacı doğacaktır. Bunun için bariyerlerin otomatik olarak çalışmalarını sağlayan araç tanıma sistemleri kullanılması gerekmektedir. Günümüz teknolojisi ile otoyollarda da kullanılan en son sistem olarak OGS geçiş sistemi kullanılması en uygun ve hızlı olanıdır.

TURNİKE VE BARİYER GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Geçiş kontrol sistemleri günümüzde sıkça kullanılan ve artık hemen hemen her alanda rastlayacağımız sistemlerdir. Bu sistemlerin en başında turnike sistemleri gelmektedir. Turnike sistemleri kontrollü olarak geçiş sağlamaya yarayan ve tüm personel devam kontrol sistemleri ile birlikte uyumlu olarak çalışan sistemlerdir. Yüz tanımalı terminalleri, parmak izi okuyucuları ve kartlı personel devam kontrol cihazlarını turnike sistemleri ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Pdks cihazları ile personel takibi, üye takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi yapılabildiği için bu gibi alanlarda turnike sistemleri ile geçiş kısıtlaması sağlayabilirsiniz. Turnike sistemleri; tripod turnike sistemleri, hızlı geçiş turnike sistemleri, boy turnike sistemleri, engelli geçiş diğer adıyla vip turnike sistemleri olarak 4 ana gruba ayrılmaktadır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Adından da anlaşılacağı gibi hırsız alarm sistemlerinin temel amacı eviniz, iş yeriniz, depolarınız ve bütün yaşam alanlarınız’a sizler ve yetkili kişiler haricinde izinsiz girişler veya girişimler sonucu devreye giren alarm sistemidir.